TESETTUR OTELLER 4440818 l İslami Otel l Muhafazakar Otel | Alkolsüz Otel

Korel Thermal Otel

Afyon/


Yarım Pansiyon

0-9 Yaş Ücretsiz
 
Çok İyi ( 10,0 )
 (4)  (0)
195 TL 139 TL
Gecelik/Kişi Başı

Korel Thermal Resort Hotel

50.000 metrekarelik alan üzerine kurulu 329 odası ile 1000 yatak kapasitesi bulunan Korel Thermal Resort Hotel özel ayrıcalıkları, ihtişamlı dekorasyonu ve kusursuz hizmetiyle misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatmaktadır. 42 derecelik şifalı suyu ve tedavi imkanları ile Türkiye nin sağlık oteli olarak adlandırılan otelimizin SGK, CGM, HDI Sigorta, Halk Sigorta, Dubai Sigorta, Generali Sigorta, Ace Europen Sigorta, Güneş Sigorta, Acıbadem Sigorta, Ergo Sigorta, TBMM, Agis gibi kurumlarla anlaşması olup Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için gelen misafirlerimize özel konaklama sağlamaktadır. 2 adet Açık Havuz, 4 adet Kapalı Havuz ve özel kaplıca kürleri için 4 adet Termal Havuz, 8 adet Özel Aile Banyosu, 2 adet Uzman Doktor, Fizyoterapistler ve Hemşire bulunmaktadır. Alkollü içki tüketimi ve satışı yoktur. Seminer, konferans, sergi gibi davetleriniz ve özel görüşmeleriniz için teknolojik ekipmanlarıyla donanımlı farklı büyüklüklerde 7 adet toplantı salonu ve organizasyonlarınızda kusursuz hizmetiyle ev sahipliği yapan balo salonumuz bulunmaktadır.

Otelimiz Afyon şehir merkezine 13 km, Afyon havaalanına 6 km, Kütahya Havaalanına 45 km, Uşak Havaalanına ise 109 km mesafededir. 4440818

Aktiviteler

Korel Thermal Resort Hotel - Termal
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları
Spa merkezimiz, misafirlerimizin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçlarını, konusunda uzman ekibi ve teknolojik üniteleri ile gerçekleştirmektedir. Termal su cenneti olan Afyon'un suyu kullanılarak SPA' da, termal havuzlar yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna jakuzi, buhar banyoları, kuoför, masaj odaları, bitki banyoları, çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları ile zayıflama üniteleri hizmet vermektedir. Bilimsel araştırmalara göre şifalı Afyon Termal Suları birçok hastalığa iyi gelmekte ve koruyucu sağlık faaliyetleri çerçevesinde hekimlerce önerilmektedir.Romatizmal hastalıklarda, kireçlenmelere bağlı eklem hastalıklarında, boyun, sırt, bel, omuz, kol, bacak ağrılarında, bazı kısırlıkların tedavisinde, bazı ruhsal hastalıklarda, bazı cilt hastalıklarının tedavisinde, egzama ve derinin kaşıntılı hastalıklarında, ağız içi hastalıklarda, cilt çatlaklarında, müzmin boğaz
hastalıklarında, kadın hastalıklarında olumlu sonuçlar vermektedir. Suyun çıkış noktası 95 dereecdeir. 
Korel Thermal Resort Hotel - Ücretli Aktiviteler:
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları
Mini barlar, spa merkezinde yapılan masaj çeşıtleri, özel aile banyoları, çamur banyosu, kese - sabun, vücut ve cilt bakımları, kuaför (bay-bayan), oyun salonları, bowlıng, masa tenisi, play station, internet cafe hizmetleri ücretlidir.
Korel Thermal Resort Hotel - Ücretsiz Aktiviteler
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları

Açık - kapalı yüzme havuzları, ( bay ve bayanlar içın özel ayrı havuzlar ) mevcuttur. Ayrıca soft animasyon, kapalı havuz, açık havuz, su kaydırağı, sauna, jakuzi, hamam, masa tenisi, fitness center, emanet kasa, kablosuz İnternet, otopark, kapalı restoran, oyun parkı, çocuk animasyonu, çocuk kapalı havuzu, çocuk kaydırak, çocuk kulübü, çocuk açık havuzu ücretsiz etkinliklerimizdendir.

Korel Thermal Resort Hotel - Toplantı Salonları
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları
İş toplantılarından, bayi gezilerine, kapsamlı bir eğitim programlarından, mezuniyet balolarına kadar, 1600 kişilikden, 25 kişiliğe kadar farklı toplantı - etkinlik salonları, zevkli ve lüks dekorasyonları, özenli aydınlatmaları, güler yüzlü çalışanları ve teknolojik alt yapısı ile hizmetinizdedir.
İnci Balo Salonu; tiyatro düzeni 1600, yemek düzeni 1200 kişilik,
Amber Balo Salonu; tiyatro düzeni 900, yemek düzeni 750, U masa düzeni 60 kişilik,
Kristal Toplantı Salonu; tiyatro düzeni 550, yemek düzeni 450, U masa düzeni 60 kişilik,
Yakut Toplantı Salonu; tiyatro düzeni 400, yemek düzeni 250, U masa düzeni 50 kişilik,
Zümrüt Toplantı Salonu; tiyatro düzeni 180, yemek düzeni 70, U masa düzeni 80 kişilik,
Safir Toplantı Salonu; tiyatro düzeni 100, yemek düzeni 60, U masa düzeni 40 kişilik,
Topaz Toplantı Salonu; tiyatro düzeni 50, yemek düzeni 40, U masa düzeni 25 kişilik,
Opal Toplantı Salonu; tiyatro düzeni 50, yemek düzeni 40, U masa düzeni 25 kişilik,
Lapis Toplantı Salonu; tiyatro düzeni 50, yemek düzeni 40, U masa düzeni 25 kişilik,
Yeşim Toplantı Salonu; 50 kişilik oturma ve hizmet kapasitesine sahiptir.
Korel Thermal Resort Hotel - Çocuk
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları

Otelimizde 4 - 12 yaş çocuklarınız için mini club bulunmaktadır. Çizgi film saatleri, animasyonlar, çocuk havuzu, kaydıraklı havuz, çocuk bahçesi de çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesi için hizmetinizdedir.


Oda Tipleri

Korel Thermal Resort Hotel - Standart oda
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları

Otelimizin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalarımızda çift kişilik yatak yada 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup , ilave yatakla birlikte 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar yaklaşık 28 metrekareden oluşmakta ve toplamda 262 standart odamız mevcuttur. Standart odalarımızda uydu yayınlı LCD TV, ücretsiz wifi, minibar, çay-kahve ikram seti, yastık-yorgan menüsü, merkezi sistem klima, değerli eşyalarınız için oda içi kasa, direkt hatlı telefon, makyaj masası, banyolarda size özel hazırlanmış malzemeler, banyo telefonu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Korel Thermal Resort Hotel - Corner Suit
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları

Otelimizin corner suit odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Odalar yaklaşık 45 metrekaredir ve toplamda 10 corner suit oda mevcuttur. Corner Suit odalarımızda küvet, jakuzi, uydu yayınlı LCD TV, ücretsiz wifi, minibar, çay-kahve ikram seti, yastık-yorgan menüsü, merkezi sistem klima, değerli eşyalarınız için oda içi kasa, direkt hatlı telefon, banyolarda size özel hazırlanmış malzemeler, banyo telefonu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Korel Thermal Resort Hotel - Teras Suit
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları

Teras Suit odalarımızda 2 yatak odası bulunmaktadır. Odalar yaklaşık 52 metrekareden oluşmakta ve toplamda 16 teras suit odamız mevcuttur. Teras suit odalarımızda oturma gurubu, küvet, jakuzi, uydu yayınlı LCD TV, ücretsiz wifi, minibar, çay-kahve ikram seti, yastık-yorgan menüsü, merkezi sistem klima, değerli eşyalarınız için oda içi kasa, direkt hatlı telefon, makyaj aynası, banyolarda size özel hazırlanmış malzemeler, banyo telefonu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Korel Thermal Resort Hotel - Junior Suit
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları

Otelimizin junior suite odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup bir yatak odası, 1 oturma odası ve 1 banyodan oluşmaktadır. Odalar yaklaşık 59 metrekaredir ve toplamda 16 teras suite odamız mevcuttur. Junior Suite odalarımızda oturma gurubu, küvet, jakuzi, uydu yayınlı LCD TV, ücretsiz wifi, minibar, çay-kahve ikram seti, yastık-yorgan menüsü, merkezi sistem klima, değerli eşyalarınız için oda içi kasa, direkt hatlı telefon, banyolarda size özel hazırlanmış malzemeler, banyo telefonu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Korel Thermal Resort Hotel - Large Suit
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları

Otelimizin Large Suite odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Large Suite Odalarımızın 70 metrekare ve 120 metrekare olmak üzere 2 farklı seçeneği mevcuttur. Large suit odalarımızda oturma gurubu, küvet, jakuzi, uydu yayınlı LCD TV, ücretsiz wifi, minibar, çay-kahve ikram seti, yastık-yorgan menüsü, merkezi sistem klima, değerli eşyalarınız için oda içi kasa, direkt hatlı telefon, banyolarda size özel hazırlanmış malzemeler, banyo telefonu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Korel Thermal Resort Hotel - Presidental Suit
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları

Otelimizin Presidental Suite odası konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup 2 yatak odası, 1 oturma odası, 12 kişilik yemek odası, 1 çalışma odası, 1 mutfak ve 2 banyodan bulunmaktadır. Odamız yaklaşık 544 metrekareden oluşmaktadır. Presidental Suite odamızda küvet, jakuzi, vestiyer, uydu yayınlı LCD TV, ücretsiz wifi, minibar, çay-kahve ikram seti, yastık-yorgan menüsü, merkezi sistem klima, değerli eşyalarınız için oda içi kasa, direkt hatlı telefon, banyolarda size özel hazırlanmış malzemeler, banyo telefonu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Korel Thermal Resort Hotel - King suit
Afyonkarahisar fiyatları, Afyonkarahisar listesi, Afyonkarahisar fırsatları

Otelimizin king suite odası konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup 2 yatak odası, 1 oturma odası, 1 çalışma odası ve 2 banyo bulunmaktadır. Odamız yaklaşık 111 metrekareden oluşmaktadır. King suit odamızda oturma gurubu, çalışma masası, jakuzi, uydu yayınlı LCD TV, ücretsiz wifi, minibar, çay-kahve ikram seti, yastık-yorgan menüsü, merkezi sistem klima, değerli eşyalarınız için oda içi kasa, direkt hatlı telefon, banyolarda size özel hazırlanmış malzemeler, banyo telefonu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.


LÜTFEN SATIŞ OFİSİMİZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

                                  444 0 818

  Değerlendirme Sonucu :
Çok İyi ( 10,0 )
  Değerlendirme Sayısı 4
  Personel
Çok İyi ( 10,0 )
  Yiyecek İçecek
Çok İyi ( 10,0 )
  Oda Temizliği
Çok İyi ( 10,0 )
  Oda Konforu
Çok İyi ( 10,0 )
  Spor-Aktivite Özellikleri
Çok İyi ( 10,0 )
  Servis
Çok İyi ( 10,0 )
  Güvenlik
Çok İyi ( 10,0 )
  Havuz
Çok İyi ( 10,0 )
  Ulaşım
Çok İyi ( 10,0 )
  Lokasyon
Çok İyi ( 10,0 )
  Tavsiye
4 0

Otel Değerlendirme Formu


Değerlendirme Kriterleri Yetersiz Fena Değil Orta İyi Çok İyi
Personel
Yiyecek İçecek
Oda Temizliği
Oda Konforu
Spor-Aktivite
Servis
Güvenlik
Havuz
Ulaşım
Lokasyon
Bu Oteli Tavsiye Edermisiniz Evet Hayır

  »  
sebahattin uçar
Mesaj Tarihi: 04 Mart 2011 Cuma

fiziki mekanı,personeli,yemeklerinin lezzeti ile birlikte mükemmel. genel müdür serdar beye ve ekibine teşekür ediyorum.herkese tavsiye ederim.

Yorum Ekle  »  

Kişisel Bilgiler


Rezervasyon Bilgileri  »  

Haber ve Duyurular

Sektör ile ilgili güncel haber ve duyuruları bu bölümde bulabilirsiniz.Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın biz sizi arayalım.Ziyaretçi Görüşleri

Ziyaretçi Defterini kullanarak hizmetlerimiz ile ilgi görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.Bizi Takip Edin
Bir Rıza Turizm iştirakidir.
Copyright © 2016 | Her hakkı saklıdır.
Tasarım & Kodlama : Erensoft
Türsab ÜyesiyizRıza Turizm ve Seyahat Acentası; Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğinin A Gurubu / 2442 işletme belge numaralı üyesidir.

E-Bülten Üyeliği

Kampanyalarımız hakkında bilgi almak için lütfen E-Bülten'e kayıt olunuz.

   
Yasal Uyarı

www.tesetturoteller.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Rıza Turizm'e aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel, tur, organizasyon bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Rıza Turizm sorumlu tutulamaz.