Bizi Takip Edin:
Türkçe English Deutsch Français Arabic
 
   
 
Baştan Başa Karadeniz ( Konya-Ankara-Samsun Çıkışlı )
 
Statü :
(Tesettür Oteller derecelendirmesidir.)
Konsept : Yarım Pansiyon
Bilgilendirme : Her Hafta Ailelere Özel Karadeniz
Değerlendirme :
Değerlendirme Yapılmamış.
Tavsiye :
0 0
Fiyat : 990 TL     900 TL
Rezervasyon Yorum Ekle Değerlendir
 
Genel Bilgiler
Özellikler
Fiyatlar
Videolar ( 0 )
Fotoğraflar ( 0 )
Değerlendirme ( 0 )
Yorumlar ( 0 )
Harita
Türkiye'de Bir ilki Gerçekleştiriyoruz..
 
            www.tesetturoteller.com Adresi ile Sektöre Damgasını Vuran Rıza Turizm olarak ; Şimdi de Tesettur Otellerde Konaklama Yapılarak Haftalık Turlar Organize Ediyoruz..
           Bu Turlar Sayesinde Hem Tek Otele Bağlı Kalınmadan Bir kaç Farklı Tesettür Otellerde Kalma Fırsatı Yakalayacak , Hem Ulaşım Sorununuzu Ortadan Kaldıracak , Hem Farklı Bölgeler Görmüş Olacaksınız.. Daha iyi Kısmı İse Devamlı Phalı olmasından Yakındığımız Bu Otellerin birden fazlasını Kullanarak Daha Uygun Bir Tatil Yapma fırsatı Yakalayacaksınız..
 
           Turlarımızda Bölgelere göre Tekne , Rafting , Paraşütle Atlama ,AquaPark , Paintball , Su Sporları gibi Aktivitelerden de Faydalanacak olan Misafirlerimiz , Otel - Havuz - Deniz anlayışını Firmamızın Organizasyonları ile Tamamen Unutacaklardır.
 
 
           Karadeniz ve Gap Bölgelerinde Tesettur Otellerin Olmaması Nedeniyle Firmamızın Tercih sırasındaki Oteller En Az Probleme sahip ve Misafirlerinin Memnuniyeti ön planda olan otelleri tercih ederek sizlere unutamayacağınız Tatil Vaadinde Bulunmaktadır.
 
           Yurt Dışından da Katılım Sağlanabileceği Bu Programların Ana Üssü Şehirlerimiz Başta İstanbul Olmak Üzere Konya, Antalya , Gaziantep , Ankara ve Eskişehir olacaktır..

           Grup Sayımız 15 ve Üstü olması durumunda ise Şehir Farklı Olmaksızın Acentemiz Grubu Olarak Bu organizasyonları Sizlere Özel Uygulayacaktır.
 
          Rıza Turizm Hizmetleri Bunlarla da Sınırlı Değil Biletle dalında da www.bilet7.com Adresi ile ismini ön plana çıkaran acentemiz misafirlerimize istedikleri noktan gidiş ve dönüş bilet fiyatlarını görmeleri ve hiç bir yere ayrılmadan netten alabilmelerini sağlamaktadır.. 
 
          Rıza Turizm Olarak Bizler Diyoruz ki ; Alkol Kullanmayan ve Alkollü Ortamlarda Bulunmak İstemeyen Misafirlerin de Tatil Yapma Hakkı Var ve onlarda Diğer İnsanlar gibi Aldıkları Hizmet Karlışılığında Bir Çok Yerleri Görüp Evlerine Memnun Şekilde Gelebilir. işte Tam Bu Nokta 6 şube 32 Çalışan ve farklı Destinasyonlarla Rıza Turizm Hizmetinizde..
 
1993'ten Bu Yana ...
 
 
  Etiketler: konya karadeniz turu, karadeniz, karadeniz turu, karadeniz gezisi, islami karadeniz, tesettur karadeniz  
 
Sizi Arayalım
Online Destek
E - Bülten
Duyurular
Bilgi almak istediğiniz konular hakkında sizi arayabilmemiz için İsminizi ve İrtibat Numaranızı yazmanız yeterli olacaktır.
İsim :
Telefon * :
   
»
 
Tatile çıkmadan önce bir uzmana danışmak, ve tatil planı yapmak için Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Kampanyalarımız hakkında bilgi almak için lütfen E-Bülten'e Kayıt Olunuz.
İsim :
E-Posta * :
:
   
»
 
© 2009 Tesettür Oteller | Designed & Developed by Erensoft